Czuło Dzikie wczasy dla kobiet

Daj sobie czułość

Wszystkie jesteśmy przepełnione tęsknotą za dzikością.(…) Nauczono nas wstydzić się takich pragnień. 

Clarissa Pinkola Tańcząca z wilkami

Wszystkie tęsknimy też za czułością.

W myśl zasady — możesz dać to co sama masz, chcę Ci dać spokój, oddech głębszy, ufniejszy. Śpiew ptaków o poranku, promienie  wschodzącego słońca. Falujące zboże na wietrze, fruwające ptaki i hałasujące jaskółki. Łyk ciepłej wody na dzień dobry, zioła zaparzone w czajniczku. Otwarte ramiona, serce gotowe, by usłyszeć. Słowa wsparcia i zrozumienia. Ciepłą owsianą szarlotkę, jajecznicę ze szpinakiem. Drzemkę na hamaku, czytanie na sianie. Ciemną noc, gwiazdy i światło ogniska. Śpiewanie, tańczenie i radość z bycia razem. Rozmowy po świt i śpiewy do nocy.

A co by było gdybym zapytała Cię — czego potrzebujesz Kochana? Teraz. Jak spałaś? Dobrze dziś zjadłaś? Jakie słowa usłyszałaś dzisiaj? Czy miałaś możliwość posłuchać siebie? Czy znalazłaś  ramiona, w które mogłaś się wtulić?
By odpowiedzieć na te pytania potrzeba czasu, zatrzymania, spokoju.
Wiem, że bycie dorosłą to stawanie przy sobie, dlatego chcę Cię zaprosić na CzułoDzikie Wczasy dla Kobiet.
To taki czas gdzie oprócz ptaków usłyszysz swoje serce. Staniesz z innymi Kobietami w prawdzie i pozwolisz być lustrem dla innej Kobiety, która też otworzy swoje serce dla Ciebie, byś mogła się przejrzeć.

CzułoDzikie Wczasy dla kobiet to bycie w takiej czasoprzestrzeni gdzie można się wyspać, w piżamach chodzić po łące, biegać boso, skakać po kałużach, jeśli spadnie deszcz. Zasypiać na hamaku i robić bukiety z polnych kwiatów.
Tu chodzi o czucie.

Czas wśród kobiet to szansa byś usłyszała – „tak bardzo Cię rozumiem, dużo zniosłaś Dziewczyno, mam tak samo, chodź pomilczymy razem lub usiądź bliżej — wtedy łatwiej się płacze — bo bliskość drugiego serca to gwarantuje”
Czułość to takie bliskie dzikości uczucie, bo to i to pozwala nam kobietom być blisko siebie.  

Wiesz jaka jest prawda o kobietach? Chcemy być razem, chcemy być blisko, chcemy brać i dawać, chcemy się cieszyć i się wspierać. Chcemy być wysłuchane i słuchać, chcemy być szanowane i uszanować, chcemy ufać i dawać bezpieczną przestrzeń.

Chcę Cię zapewnić, że CzułoDzika Kobieta istnieje. W każdej z nas. Tak! Czas, by Ją odnaleźć, poznać i pokochać.

CzułoDzikie Wczasy dla Kobiet to:

  • noclegi w namiotach,
  • prysznice w domku kąpielowym,  
  • roślinne jedzenie na świeżym powietrzu, gotowanie,
  • zbieranie ziół, rozmowy i głębokie oddechy. Śmiech i lekkość. Kobieca obecność.
  • Wejdziemy na górkę, pójdziemy do lasu.
  • przygoda, spokój i żadnych obowiązków- tylko wdech i wydech i śmiech
  • majsterkowanie – tworzenie w drewnie.

Warsztaty o kobiecych potrzebach, wartościach, lojalnościach, zatrzymaniach, wahaniach.
Mój początek – jak siebie zobaczyć? Od czego zacząć? Co mnie trzyma w miejscu? Dlaczego nie mogę pofrunąć, gdzie się podziały moje skrzydła?
Relacje, moje ciało- gdzie jest jego początek, jakich słow potrzebuję. Za jakim dotykiem tęsknię.

W trakcie CzułoDzikich Wczasów będzie też czas na piękny warsztat Ewy Wójcik — terapeutki systemowej, terapeutki terapii masażem łona czyli terapii traumy poprzez głęboką ceremonię somatyczną i pracę z ciałem. Tak Ewa na ten warsztat Cię zaprasza:
W głębokim szacunku dla Twojej historii, na wzór kobiet, które od pokoleń okazywały wsparcie drugiej kobiecie, zaoferuje Ci bycie świadkiem w podróży do Twoich wspomnień, w najczystszej intencji wsparcia i okazania światła nadziei. Bowiem najgłębszą prawdą w historii traum zapisywanych w kobiecym ciele, pozbawiania się wstydu, głębokiego żalu i piętna przekroczenia, jest uzdrawiające: „ja też…ja też kochana…”

„Nie ma nic bardziej ekscytującego od świadomości, że nasze ciała i uczucia są jasną i otwartą ścieżką w kierunku naszego przeznaczenia.”

Christiane Northrup

A może to właśnie na tych CzułoDzikich Wczasach usłyszysz co Cię woła.
Czas na życie własnym życiem, gdy oddech za szybki i za płytki.

„Wiedz, że aby być zdrową i spełnioną musisz mieć na tyle odwagi, by pozostać w kontakcie z mądrością swojego kobiecego ciała i podążać za pragnieniami własnego serca.”

Christiane Northrup

Czułość i dzikość to trwanie w zachwycie

Cześć, jestem Joanna.
Mam prawie 49 lat i jestem kobietą z pięknym plecakiem doświadczeń. Cenię w swoim życiu życiodajną obecność kobiet, które wspierają, zachwycają się, ocierają łzy, śmieją się, rozmawiają, SĄ. Bez oceniania. Taką też kobietą jestem. Traktuję życie z czułością i szacunkiem dla każdej zmarszczki na twarzy, z zachwytem dla każdego siwego włosa.
Już nigdzie nie gonię, nie lecę na złamanie karku. Lubię wstawać spokojnie, otulać się zmientoloną pościelą.
🌷 Uwielbiam zapachy, kolory i śpiew raniuszków.
Na półkach ustawiam matrioszki, bo to one kojarzą mi się z linią moich przodkiń.
🌷 Gdy czuję presję, jakąkolwiek cofam się, czekam aż sobie pójdzie. Nie uczestniczę w konkursie na najlepszą kobietę roku. Nie muszę być idealna, by być dobra.
Zamiast prasować wolę się zdrzemnąć.
🌷 Moją specjalnością jest słuchanie, czekanie. Spokój, ciepło, czułość, zrozumienie.
Zawodowo – terapeutka systemowa, psychobiolożka, trenerka umiejętności emocjonalnych, rolniczka 😉

Co piszą kobiety o naszych spotkaniach?

Ja mam „serce spokojne” 😉 bez skoków ciśnienia hehe i wspaniałe poczucie że MOGĘ… co chce, kiedy chce, jak chce, może nie do przesady ale czuję taką wewnętrzna wolność 😁 i jest mi lżej, ktoś mi zabrał worek z pleców 😉
Mona
Joanna Mirecka lubi siebie nazywać kobietą od czajniczków, bo każdej z nas dolała by naszych tęsknot,braków było mniej Mnie po ostatnich warsztatach wzruszyło to pierwsze-kobieta-ciepła,wrażliwa z dystansem,ogromem poczucia humoru i cholernie inteligentna. Nie przekopuj Biblioteki Narodowej(choć nie ma w tym nic złego)ale zaufaj Asi ona pozbiera Twoje życie do kupy i obudzi w Tobie Kobietę❤️ Dziękuję,że jesteś i inspirujesz do rozkwitu. Hej Wiosny-budźcie się. Joanna nadchodzi.
Uczestniczka
Warsztaty prowadzone przez Joannę są niezwykle ubogacające🥰 Byłam wychowana na twardą i samodzielną osobę i z początku wydawało mi się, że nie potrzebuję tego typu spotkania...tak bardzo się myliłam.... Joanna wprowadza wspaniałą atmosferę poczucia przyjęcia, miłości i bliskości co pozwoliło mi otworzyć się oraz usłyszeć słowa, które potrzebowałam by wybrzmiały oraz uświadomiły mi kim jestem🔥❤️ Podchodzi do każdej kobiety w sposób indywidualny i podąża za nią by móc pomóc poznać siebie, swoją wartość oraz moc w nas drzemiącą 🔥 Wyszłam z tego spotkania z konkretnymi wskazówkami, zmianą myślenia na swój temat oraz wiem co mam robić dalej💪🏻😎 POLECAM! Z serca dziękuję Joanno❤️🔥
Magdalena
Warsztat z Joanną w końcu mnie zatrzymał. Uświadomiłam sobie w końcu, że ciągle za czymś gonię. Dzieci, mąż, praca, obowiązki, realizacja mnóstwa pomysłów, ... rutyna. Ale gdzie się podziała moja kobiecość? Ja też mam prawo brać z życia to co piękne i dobre. Dlaczego muszę wiecznie na coś zasługiwać? ... Te warsztaty uświadomiły mi, że jestem kobietą z krwi i kości i mogę wziąć to co chcę. I tak, chcę być bardziej czuła dla siebie i czujna, by niczego nie przegapić w życiu. By móc oddychać pełnią swobody, ale również uważnosci. By w końcu zadbać o siebie. Bo pragnę częściej czuć swoją kobiecość, tak jak Podczas spotkania z Joanną. Dlatego spotkanie z Joanną polecam każdej z nas. To niezapomniany czas. Każda, dosłownie każda została otulona ciepłem, radością i uważnością. Jestem ogromnie wdzięczna za to piękne popołudnie wśród pięknych kobiet. Asiu, to cudowne, że możesz mam towarzyszyć. Dziękuję za Twoje miejsce na ziemi❤️
Izabela
Po warsztatach z Joanną zaczęłam inaczej patrzeć na swoją aktywność. Mogę przyjmować dobro, a nie tylko je rozdawać. Co więcej - mogę i chcę świadomie je brać np. w relacjach z bliskimi. Joanna poruszyła również temat seksualności kobiecej i z partnerem. Każda uczestniczka miała czas, żeby powiedzieć to czego potrzebowała. Naszły nas nowe przemyślenia, które zasiane w myślach przyczyniają się do transformacji życia na takie jakie chciałybyśmy je mieć. Nie ma nic złego w prozie życia, żeby chcieć i marzyć, o ile nie prowadzi to nas do zgorzknienia. Po warsztatach przyszło do mnie dużo "przypadkowych" zdań o obfitości. O tym, że musimy umieć żyć w bogactwie i tak samo w biedzie. W każdym położeniu można się odnaleźć i być szczęśliwym. A my, niektóre kobiety, mamy problem z braniem i przyjmowaniem np. pieniędzy. Warto spotkać się z Asią i odkrywać siebie.
Alicja

Zapraszam Cię na CzułoDzikie Wczasy dla Kobiet, u mnie, na wsi.
Jeśli tylko masz ochotę odpocząć, to ja zaparzam herbatę i już na Ciebie czekam.
 
CzułoDzikie Wczasy dla Kobiet
Gościszów koło Bolesławca
22-25 sierpnia 2024
Początek 11:00 czwartek- zakończenie niedziela 14:00 obiadem
Inwestycja 2100 zł