O mnie

Nazywam się Joanna Mirecka

Lubię placki ziemniaczane i bezy choć częściej zajadam suszone śliwki. Piję kawę zbożową ze starych filiżanek. Zbieram czajniczki do herbaty, a obiad podaję na kolorowych talerzach z Włocławka. Uwielbiam rozmawiać i cieszyć się z małych rzeczy. Oprócz tego pracuję z dziećmi i napełniam swoje serce doświadczeniem radości. Właściwie całe moje życie zawodowe związane jest z DZIEĆMI. Od ponad 20 lat prowadzę zajęcia właśnie dla nich. Jestem nauczycielem przedszkolnym 
i wczesnoszkolnym, terapeutą, dietetykiem, autorką książki. Prowadzę warsztaty,w czasie których pomagam dzieciom i rodzicom poradzić sobie ze złością. Bo złość nie jest zła!  Wiedziałeś o tym? 

Gdy na świecie pojawiły się nasze dzieci zostałam POMYSŁOWĄ MAMĄ i bardzo mi z tym dobrze. Napisałam książkę , w której oprócz rodzinnej, pełnej radości
i miłości opowieści, znajdziesz mnóstwo pomysłów na zabawy z dziećmi. To pomaga w budowaniu głębokich relacji w RODZINIE.
 To miejsce ma Cię inspirować do spędzania czasu ze swoją RODZINĄ.

Nie lubię wyrzucać rzeczy. Zawsze staram się dać im nowe życie. Dlatego na moim blogu znajdziesz propozycje zabaw z tych rzeczy, które mogą się już w domu nie przydać. Zobaczysz jak bawimy się tym, co znajdziemy w domu. Zdradzę Ci pewien sekret – najlepsze inspiracje  znajdują się w kuchennych szafkach. 

W pewnym momencie swojego życia odkryłam, że budowanie życia na talentach czyli na tym w co zostałam wyposażona, kiedy przyszłam na świat, daje solidne podstawy i mocne mury! Gdy przestałam szukać wciąż nowych rozwiązań na życie i realizować każdy swój pomysł, jaki wpadł mi do głowy, a skupiłam się na tym w czym  naprawdę jestem dobra, zauważyłam, że moja praca zaczyna być dla mnie bardzo przyjemna
i pożyteczna. Dlatego: pracuję z rodzicami, bawię się z dziećmi, piszę. 

Nie boję się zadawać pytań i nie boję się nie znać odpowiedzi. Szukam, drążę, czekam, wsłuchuję się. Umiem często w łatwy, czasem pełen humoru i lekkości sposób rozmawiać o rzeczach naprawdę trudnych nie zapominając o ich ważności. 

Razem z mężem Piotrem, synem Stanisławem i córką Marią, tworzymy Pomysłową Rodzinę. Dołączyły do nas również Adopciaki- Kot Grzywka i Pies Mila.